Складов асистент (m/f/d) Обработка на връщания - Странични участници

  • Greven
  • Ceva Logistics
_За нашия обект в __*Гревен,близо до Мюнстер*__, търсим __*складови служители (м/ж/д) за обработка на връщания.*_

Искате ли да работите там, където можете да говорите родния си език? Искате ли да работите и да учите немски език на едно място? Независимо дали става дума за руски, румънски, украински, молдовски или английски език. Ние можем да направим нещо повече от логистика. Предлагаме ви приятна и колегиална работна среда, в която служители с различен произход и език могат да бъдат успешни заедно.

*БЪДЕЩИТЕ ВИ ЗАДАЧИ:*
* Вие носите отговорност за обработката на нашите връщания, включително за контрола на качеството.
* Вие проверявате стоките за пълнота съгласно бележките за връщане.
* Сканирате, записвате и осчетоводявате върнатите стоки в ИТ системата.
* Подготвяте стоките (напр. сгъване на стоките).
* Отговаряте за правилното предаване и препращане на стоките.

*ТОВА Е, КОЕТО ИСКАМЕ:*
* Впечатлявате със своята мотивация, лична ангажираност, надеждност и гъвкавост.
* Имате навършени поне 18 години и нямате проблем с физически предизвикателни задачи.
* Готовността ви да работите на смени и в събота (двусменен режим) допълва вашия профил.

*ТОВА Е, КОЕТО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:*
* 2,349.00 € брутна фиксирана заплата.
* Работно облекло, вкл. обувки в различни модели.
* Многоезичен екип от обучители в качеството им на лица за контакт по време на въвеждането в работата и след това.
* Редовни събития за служителите през годината (лятно парти, Октоберфест, Хелоуин и др.).
* Надбавка за отпуск в размер на 300 EUR.
* Приложение за отстъпки за служителите и Edenred Card (ваучери за служителите).
* Програма "Служители набират служители" с бонус до 500 евро.
* Компания, която е приятелски настроена към семействата - подкрепа за обединяване на автомобили.
* Пенсионни схеми като застраховка "Живот" и фирмена пенсионна надбавка.
* 25 дни отпуск плюс допълнителни дни за сключване на брак, погребение и др.
* Широка гама от възможности за допълнително обучение (напр. курсове по немски и английски език, възстановяване на разходите за курсове по VHS, лиценз за мотокар).
* Добри връзки с магистралата (A1) и обществения транспорт. (напр. от летище Мюнстер/Оснабрюк до GVZ Гревен за 9 минути).
* Отстъпки за обществения транспорт чрез нашия билет за работа.
* Безплатен паркинг директно на място.
* Приложение за служителите.
* Организация с плоска йерархия, в която можете да се развивате и да се чувствате комфортно.

Art der Stelle: Vollzeit

Gehalt: ab 2.349,00€ pro Monat

Arbeitszeiten:
* Frühschicht
* Montag bis Freitag
* Spätschicht
* Wochenendarbeit möglich
Flexible Sprachanforderungen:
* Keine Deutschkenntnisse erforderlich
Leistungen:
* Empfehlungsprogramm
* Firmenevents
* Kostenloser Parkplatz
* Mitarbeiter-Rabatt
* Sprachkenntnisse werden vermittelt
Sonderzahlungen:
* Urlaubsgeld

Sprache:
* Englisch (Wünschenswert)
* Deutsch (Wünschenswert)
* Russian (Wünschenswert)
* Romanian (Wünschenswert)
* Ukranian (Wünschenswert)
* Moldovian (Wünschenswert)

Arbeitsort: Vor Ort